Sviesti/Body and Face Butters

ŠĪ SVIESTS/SHEA BUTTER

Šī sviests bagātīgi baro, mīkstina sausu un sasprēgājušu ādu, aizkavē ādas novecošanos, satur A un E vitamīnus. Šī sviestam piemīt pretiekaisuma īpašības, aizsargā ādu no apkartējās vides, saules un vēja ietekmes,  atjauno ādu un regulē ādas pH līmeni. 

Shea butter is very emollient and therapeutic; helping to heal cracked, aged and damaged skin.  Shea butter contains Vitamin A and E and has anti-inflammatory properties and known for its soothing, moisturizing and softening effects and protects the skin from the effects of the environment such as sun and wind. 
Sastāvs: Butyrospermum Parkii (Shea Butter) butter

BRĪNUMZĀLĪŠU SVIESTS SAUSAI SEJAS ĀDAI/ MAGIC FLOWERS BUTTER

Ēteriskajām eļļām bagātināts sviests īpaši piemērots sausai un ļoti sausai ādai. Tas ir intensīvi barojošs un mitrinošs, mīkstina arī pašus  dziļākos ādas slāņus un piešķir  ādai mirdzumu. 

This butter is enriched with essential Oils. Recommended for dry and very dry skin. Nourishing, moisturizing and  softening your skin.
Sastāvs: Ingredients: Persea (Avocado) Gratissima  Oil, Prunus Amygdalus (Sweet Almond) Dulcis Oil, Calendula  Officinalis Flower Extract, Beeswax, Cacao  Seed Butter, Tocopherol, Elaeis Guineensis Oil, Anthemis Nobilis Flower Oil, Citrus Bergamia Leaf Oil, Citrus Aurantium Amara Flower Oil

PĻAVAS PIPARMĒTRU ĶERMEŅA SVIESTS/MEADOW PEPPERMINT BODY BUTTER

Ķermeņa sviests ar  atsvaidzinošo piparmētru ēterisko eļļu un īpaši piemeklētu augu sviestu kombināciju uzturēs Jūsu ādu pilnvērtīgi mitrinātu, barotu un tvirtu. Piemērots visiem ādas tipiem, īpaši sausas un jūtīgas ādas kopšanai.

Body care with peppermint essential oil and natural oils moisturizing, softening your skin with anti-aging effect.
Peppermint essential oil has wonderful, refreshing and exhilarating fragrance. Reduces fatigue and relaxes the abdominal musculature.
Suitable for all skin types, especially dry and sensitive skin care.
Sastāvs: Ingredients: Persea (Avocado) Gratissima  Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil,  Calendula  Officinalis Flower Extract, Beeswax, Cacao  Seed Butter, Tocopherol, Elaeis Guineensis Oil, Mentha piperita Leaf Oil

MĪKSTINOŠS KLIŅĢERĪŠU SVIESTS ROKĀM/SOFTENING CALENDULA BUTTER FOR HANDS

Produkta sastāvā ietilpst organiskas izcelsmes augu un ēteriskās eļļas un bišu vasks, kas maigi mīkstina, mitrina un aizsargā roku ādu no apkārtējās vides ietekmes.

This product are made from natural ingredients to moisturize, soften, nourish and soothe your skin. They are designed to make your hands soft, silky smooth, hydrated and healthy. 
Sastāvs: Ingredients:Persea (Avocado) Gratissima  Oil, Prunus Amygdalus (Sweet Almond) Dulcis Oil, Calendula  Officinalis Flower Extract, Beeswax, Cacao  Seed Butter, Tocopherol, Elaeis Guineensis Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Melaleuca Alternifolia  Leaf Oil 

MĪKSTINOŠS MEDUS-KLIŅĢERĪŠU SVIESTS KĀJĀM/SOFTENING CALENDULA BUTTER FOR FEETS

Mīkstinošs un antibakteriāls sviests kāju pēdām ar bagātīgu augu sviestu un ēterisko eļļu maisījumu efektīvi rūpējas par nogurušām kājām. Lieliski mīkstina sausu ādu un saplaisājušus papēžus. 

Emollient and antibacterial butter for your feet. The complex of essential oils perfectly nourishes, softens dry skin and cracked heels.
Sastāvs: Ingredients:Persea (Avocado) Gratissima  Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Calendula  Officinalis Flower Extract, Beeswax, Cacao  Seed Butter, Tocopherol, Elaeis Guineensis Oil, Melaleuca Alternifolia  Leaf Oil

ROŽU SVIESTS SAUSAI UN JUTĪGAI ĀDAI/ROSE BUTTER FOR DRY AND SENSITIVE SKIN

Ar rožu ēterisko eļļu bagātināts sviests sejas kopšanai. Īpaši piemērots sausai un jutīgai ādai. Tas ir intensīvi barojošs, mīkstina arī ādas dziļākos slāņus un piešķir ādai mirdzumu.

This butter is enriched with Rose Essential Oil. Recommended for dry and sensitive skin. Nourish, softening your skin and makes it shiny.

Sastāvs: Šī sviests, mandeļu eļļa, rožu ēteriskā eļļa, E vitamīns.
Ingredients: Butyrospermum Parkii Butter, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Rosa Centifolia Essential Oil.

LAVANDAS SVIESTS SAUSAI UN JUTĪGAI ĀDAI/LAVANDER BUTTER FOR DRY AND SENSITIVE SKIN

Ar lavandas ēteriskajo eļļu bagātināts sviests sejas kopšanai. Īpaši piemērots sausai un jutīgai ādai. Tas ir intensīvi barojošs, mīkstina arī ādas dziļākos slāņus, tas nomierina un padara ādu starojošu.

This butter is enriched with Lavander Essential Oil. Recommended for dry and sensitive skin. Nourish, softening and soothes your skin and makes it shiny.

Sastāvs: Šī sviests, mandeļu eļļa, lavandas ēteriskā eļļa, E vitamīns.
Ingredients: Butyrospermum Parkii Butter, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Lavandula Angustifolia Essential Oil

JASMĪNA SVIESTS SAUSAI UN JUTĪGAI ĀDAI/JASMINE BUTTER FOR DRY AND SENSITIVE SKIN

Ar jasmīna ēterisko eļļu bagātināts sviests sejas kopšanai. Īpaši piemērots sausai un jutīgai ādai. Tas ir intensīvi barojošs, mīkstina arī ādas dziļākos slāņus un piešķir ādai mirdzumu.

This butter is enriched with Jasmin Essential Oil. Recommended for dry and sensitive skin. Nourish, softening your skin and makes it shiny.

Sastāvs: Šī sviests, mandeļu eļļa, jasmīna ēteriskā eļļa, E vitamīns.
Ingredients: Butyrospermum Parkii Butter, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Jasminum Officinale Flower Essential Oil.

MANDARĪNU SVIESTS SAUSAI UN NORMĀLAI ĀDAI/MANDARIN BUTTER FOR DRY AND NORMAL SKIN

Ar mandarīna ēterisko eļļu bagātināts sviests sejas kopšanai. Īpaši piemērots sausai un normālai ādai. Tas ir intensīvi barojošs, mīkstina arī ādas dziļākos slāņus un piešķir ādai svaigu izskatu un mirdzumu.

This butter is enriched with Mandarin Essential Oil. Recommended for dry and normal skin. Nourish, softening and refreshes your skin and makes it shiny.

Sastāvs: Šī sviests, mandeļu eļļa, mandarīnu ēteriskā eļļa, E vitamīns.
Ingredients: Butyrospermum Parkii Butter, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Citrus Reticulata Essential Oil.

ĢERĀNIJU SVIESTS SAUSAI UN NORMĀLAI ĀDAI/GERANIUM BUTTER FOR DRY AND NORMAL SKIN

Ar ģerānijas ēterisko eļļu bagātināts sviests sejas kopšanai. Īpaši piemērots sausai un  normālai ādai. Tas ir intensīvi barojošs, mīkstina arī ādas dziļākos slāņus, atjauno ādas elastību un piešķir ādai mirdzumu.

This butter is enriched with Geranium Essential Oil. Recommended for dry and normal skin. Nourish, softening and rejuvenates your skin and makes it shiny.

Sastāvs: Šī sviests, mandeļu eļļa, ģerāniju ēteriskā eļļa, E vitamīns.
Ingredients: Butyrospermum Parkii Butter, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Pelargonium graveolens Essential Oil.

Lietošana/Use:

Uzklāj uz attīrītas ādas, maigi iemasē, līdz pilnībā uzsūcas. Piemērots ikdienas lietošanai.

Apply  to a clean face, neck or body. Recommended for daily use.