Acu kompreses/ Eye Masks

PIPARMĒTRU ACU KOMPRESE/PEPPERMINT EYE MASK

Šī senā recepte sniegs acīm tūlītēju svaigumu, piparmētras sniedz patīkamu vēsuma efektu. Dilles maigi izlīdzinās noguruma atstātās krunciņas, mazinās tūsku un iekaisumu, padarot Jūsu skatienu mirdzošu un možu. Vēlams lietot no rītiem.
___________________________________________________
For immediate freshness and sparkling look, with cooling effect, according formula of old days. Mint brings a pleasant cooling effect.
Dills gently smooth tiredness wrinkles, diminish puffy eyes and irritation, bringing spirit and sparkle to your look. Preferably apply in the mornings.

Sastāvs/Ingredients:Diļļu lapas, piparmētru lapas/Anethum Graveloens Leaves, Mentha Piperita Leaves

KUMELĪŠU ZIEDU ACU KOMPRESE/CHAMOMILE FLOWER EYE MASK

Senos laikos kumelīšu ziedi izmantoti ne tikai tējām vai iekaisumu ārstēšanai, bet arī maģiskos pieburšanas rituālos. Mēs esam sagatavojušas maigi mīkstinošu kumelīšu ziedu kompresi, kas sniegs acīm nomierinošu efektu, atvieglojot plakstiņu smagumu un tūsku.
__________________________________________________
Soothing gentle mask with softening effect.
Long since chamomile flowers have been used not only as tea or inflammation healing, but also in magic rituals in order to bewitch a lover.

Sastāvs/Ingredients:Kumelīšu ziedi/Chamomille flowers

BAROJOŠA LINSĒKLU ACU KOMPRESE/NOURISHING LINSEED EYE MASK

Jau Kleopatras laikos sievietes pratušas izmantot dabas veltes sava skaistuma saglabāšanā. Linsēklas tikušas uzskatītas par vienu no galvenajām Jaunības eliksīra sastāvdaļām - tās maigi izlīdzina krunciņas, baro un atjauno ādu, padarot to jaunavīgi tvirtu.
__________________________________________________
Nourishing mask that gently reduces wrinkles and revives your skin. Already long time ago in Cleopatra's time women knew how to make use of nature's gifts in order to maintain their beauty.
Linseeds have been thought to be one of the main ingredients of "elixir of eternal youth", gently reducing wrinkles, nourishing and enhancing skin, and making it youthful and radiant.
Chamomile flowers will give soothing effect to your eyes

Sastāvs/Ingredients:Kumelīšu ziedi/Chamomille flowers, Linsēklas/Linseeds

ZIEDU ACU KOMPRESE/ FLOWER EYE MASK

Daudzus gadu simteņus kumelīšu un kliņģerīšu ziedi izmantoti skaistumkopšanas rituālos. Mēs esam sagatavojušas maigi mīkstinošu ziedu kompresi, kas sniegs acīm nomierinošu efektu, atvieglojot plakstiņu iekaisumu un tūsku.
___________________________________________________
Enhancing gentle mask. Long since flowers have been used in beauty rituals. Calendula relieves eyelid heaviness and irritation. Chamomile flowers will bring soothing effect.

Sastāvs/Ingredients: Kliņģerīšu ziedi/Calendula Flowers, kumelīšu ziedi/Chamomile Flowers

TĒJAS ACU KOMPRESE/ TEA EYE MASK

Sena ikdienas acu komprese, kas lieliski pamodina, atsvaidzina un uzmundrina. Tonizē ādu ap acīm. Ar vēsuma efektu.
_______________________________________________
Refreshing mask, tones up skin around eyes, with cooling effect. Ancient eye mask recipe for every day use that wakes you up, gives freshness and sparkle to your look. 

Sastāvs/Ingredients: Piparmētru lapas/Mentha Piperita Leaves, kliņģerīšu ziedi/Calendula Flowers, melnā tēja/Black Tea leaves(Camelia Sinesis Leaves).

Lietošanas pamācība/Use

Aplej kompresi ar verdošu ūdeni, tur 3 - 5 min., viegli notecina lieko mitrumu, nedaudz atdzesē, lai acīm nebūtu par karstu. Kompresi klāj uz notīrītām acīm un tur 10 min. Pēc kompreses noņemšanas seju nomazgā ar kompreses novilkumu vai ūdeni. Paredzēts vienreizējai lietošanai.
___________________________________________________

Douse the mask with seething water, sap it after 3-5 min. Apply warm mask on cleansed eyes and leave for 10 minutes. After removing the mask wash your face with mask tea or water. For single use only.

Ieteikumi, lietojot ārstnieciskās acu kompreses

  • Acu kompreses Ziedu un ārstniecisko augu kompreses ir lielisks līdzeklis tūskas, acu apsārtuma un „zilo riņķu” ārstēšanai.
  • Pirms kompreses uzlikšanas ir jānotīra acis no kosmētikas, jānomazgā seja – vēlams ar ūdeni vai dabīgu kosmētisko līdzekli.
  • Komprese jāsagatavo, ievērojot pamācības, kas atrodamas uz etiķetes. Kompresi ieteicams lietot agri no rīta vai vakarā pirms nakts miega.
  • Kompreses ar atvēsinošo efektu nav ieteicams lietot pirms nakts miera, jo tiek panākts tūlītējs spēcīgs atsvaidzinošs un atvēsinošs efekts Ļoti ieteicams kompresi likt vannas peldes laikā, pirts rituāla laikā.
  • Ziedu kompreses lieliski kalpo pēc permanentās kosmētikas seansiem, kosmetoloģijas procedūrām un plastiskajām operācijām - tās ātri noņem apsārtumu un tūsku.
  • Lielisks ir arī kompreses novilkums, ar kuru nomazgāt seju.
  • Pēc kompreses noņemšanas var lietot jūsu iemīļoto kosmētisko līdzekli – vēlams dabīgas izcelsmes.

Comments