Jaunumi‎ > ‎

"Anna Liepa" saņem atzinību LIAA konkursā „Eksporta un inovācijas balva 2011”

Publicēja 2012. gada 14. janv. 13:03Jānis Grīnvalds   [ atjaunināts 2012. gada 14. janv. 13:06 ]

Latvijas uzņēmumiem pasniegta „Eksporta un inovācijas balva 2011”

Latvijas uzņēmumiem pasniegta „Eksporta un inovācijas balva 2011”

15. decembrī svinīgā ceremonijā tika apbalvoti veiksmīgākie un inovatīvākie Latvijas uzņēmumi. Ekonomikas ministrija un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra apbalvoja konkursa „Eksporta un inovācijas balva 2011” uzvarētājus dažādās kategorijās.

Kategorijā „Rūpnieciskais dizains”
1. vieta – SIA „Computer Hardware Design” (CHD elektroniskais kases aparāts)
2. vieta – SIA „AMERI” (skolēnu formas tērpu kolekcijas)
3. vieta – SIA „Dizaina papīrlietas” (svečturis „Gaismas zīmes”)
Atzinība – SIA „Annushkanu Factory” (koka gludināmais dēlis „Gludināmais koks”)
Atzinība – SIA „Latvijas Biokosmētikas institūts” (skaistumkopšanas produktu līnija „Anna Liepa”)
Atzinība – SIA „Narciss” (sieviešu apģērbu kolekcija „ZIZE”)
Atzinība – SIA „OT Stils” (modes mākslinieču Natālija Jansone, Koshakova un Anna Led apģērbu kolekcijas)


Visi konkursa laureāti saņēma atzinības, laureātiem būs iespēja bez maksas piedalīties komersantu delegācijas sastāvā augstāko amatpersonu ārvalstu vizītēs un LIAA organizētajās tirdzniecības misijās un individuālos darījuma braucienos, izmantot speciāli šim konkursam izveidoto zīmi (kvalitātes standarta) uz produktiem un informatīvajiem materiāliem, kā arī informācija par VISIEM konkursa dalībniekiem ir  ievietota LIAA mājas lapā ar tiešsaisti uz uzņēmuma mājas lapu un publicēta speciālajos eksporta mārketinga materiālos.

Šogad konkursam tika iesniegti 106 pieteikumi, pārstāvot tādas eksporta nozares kā kokapstrāde un mēbeļu ražošana, metālapstrāde un mašīnbūve, elektronikas un elektrotehnikas ražošana, pārtikas ražošana un tekstilrūpniecība, būvmateriālu ražošana, ķīmiskā rūpniecība, kā arī poligrāfija, informācijas un komunikācijas tehnoloģijas, zinātniskās pētniecība un citas. Konkursa finālā tika izvirzīti 31 uzņēmums.

Konkurss «Eksporta un inovācijas balva 2011» notiek jau septīto gadu pēc kārtas, to rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra un Ekonomikas ministrija.

Konkursa mērķis ir sekmēt Latvijas komersantu konkurētspēju Latvijas un ārvalstu tirgos, veicināt produktu eksporta apjoma un kvalitātes pieaugumu, produktu ar augstu pievienoto vērtību radīšanu, kā arī sekmēt inovāciju, izvērtējot komersantu rezultātus un atzinīgi novērtējot sekmīgākos komersantus un to produktus.

Comments