Jaunumi
UZMANĪBU! Kontaktu maiņa!

Publicēja 2012. gada 2. nov. 04:51Ivonna Grīnvalde

Sakarā ar tehniskām problēmām, numurs 20384977 uz laiku nedarbosies. Saziņai lūdzu izmantot mob.t. 29111411.

Ar cieņu,

Ivonna Grīnvalde

Jaunais "ANNA LIEPA" produktu katalogs

Publicēja 2012. gada 5. apr. 04:59Ivonna Grīnvalde   [ atjaunināts 2012. gada 5. apr. 05:00 ]

Piedāvājam Jūsu uzmanībai jauno produkcijas katalogu 2012.gada vasaras sezonai.
Foto - Laura Krampe
Dizains - "Edgara Bataraga dizaina studija"
 
Paldies par jauko sadarbību un lielisko galarezultātu!

Latvia’s exposition at Natural & Organic Products Europe 2012

Publicēja 2012. gada 27. marts 13:52Ivonna Grīnvalde

For the second time Latvian companies with support of The Investment and Development Agency of Latvia –www.liaa.gov.lv – will participate at the Natural & Organic Products Europe Show to demonstrate their products which have been already recognized by customers across the US, many European and Asian countries (Stand 5090).

Among 9 Latvian companies participating at the show you can meet producers of natural cosmetics, home accessories, organic clothing and health food products:

KIWI Cosmetics – www.kiwi-cosmetics.com – will present their Soil Association certified natural skincare products, Attirance – www.attirance.com – will introduce with its 300 unique cosmetics products, which are exported to more than 40 countries, newly established brand Anna Liepa – www.annaliepa.com – which source its raw materials from local organically certified farmers societies, will demonstrate its natural face and body care products, but Ambersense – www.ambersense.com – of which vision is to become respectable and recognizable manufacturer in the top of selected cosmetic brands of the world, will introduce to its professional and retail lines of facial and body care products.

ORGAMINT – www.orgamint.com – and Baby Sets – www.mysunnysets.com – both GOTS (Global Organic Textile Standards) certified will demonstrate their collections of bed linen, nightwear and knitted garment for babies and toddlers.

Munio Candela – www.muniocandela.com – the first producer of soy wax candles in Europe, which packaging won competition in the world Star organized by World Packaging Organization in 2010 will show their latest collections of candles you already now can buy in Whole Foods Market shops, but Advaita International – www.advaitaart.com – producer of acupressure mats called Pranamat, a marvellous tool for revitalizing and relaxation, yoga clothing and many more items will demonstrate its latest products.

Dabas Darzs – www.straumeni.lv – Health Food producer of various nutritious snacks, dried vegetables and candied fruits you can find on the shelves of Planet Organic and independent retailers shops will show their newest products.

A typical Latvian landscape is a mosaic of tall forests alternating with wide fields, farmsteads and pastures. The entire country is a huge natural park which is a treasure house of natural products, ready to be discovered and exported abroad. Its not a surprise that the 2012 Environmental Performance Index (EPI) which is developed by Yale University and Columbia University in collaboration with the World Economic Forum and the Joint Research Centre of the European Commission ranks Latvia as the second greenest country in the world.

The advantage of the Latvian manufacturers includes the high quality of their products and packaging, innovative technologies applied in production, short delivery times and competitive prices. Latvian delegates will brief you on the business environment in Latvia, including the recent economic achievements, the future potential and the trade opportunities, in particular cooperation opportunities with Latvian suppliers of various natural and organic products, which are already supported by various international certificates.

"Anna Liepa" saņem atzinību LIAA konkursā „Eksporta un inovācijas balva 2011”

Publicēja 2012. gada 14. janv. 13:03Jānis Grīnvalds   [ atjaunināts 2012. gada 14. janv. 13:06 ]

Latvijas uzņēmumiem pasniegta „Eksporta un inovācijas balva 2011”

Latvijas uzņēmumiem pasniegta „Eksporta un inovācijas balva 2011”

15. decembrī svinīgā ceremonijā tika apbalvoti veiksmīgākie un inovatīvākie Latvijas uzņēmumi. Ekonomikas ministrija un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra apbalvoja konkursa „Eksporta un inovācijas balva 2011” uzvarētājus dažādās kategorijās.

Kategorijā „Rūpnieciskais dizains”
1. vieta – SIA „Computer Hardware Design” (CHD elektroniskais kases aparāts)
2. vieta – SIA „AMERI” (skolēnu formas tērpu kolekcijas)
3. vieta – SIA „Dizaina papīrlietas” (svečturis „Gaismas zīmes”)
Atzinība – SIA „Annushkanu Factory” (koka gludināmais dēlis „Gludināmais koks”)
Atzinība – SIA „Latvijas Biokosmētikas institūts” (skaistumkopšanas produktu līnija „Anna Liepa”)
Atzinība – SIA „Narciss” (sieviešu apģērbu kolekcija „ZIZE”)
Atzinība – SIA „OT Stils” (modes mākslinieču Natālija Jansone, Koshakova un Anna Led apģērbu kolekcijas)


Visi konkursa laureāti saņēma atzinības, laureātiem būs iespēja bez maksas piedalīties komersantu delegācijas sastāvā augstāko amatpersonu ārvalstu vizītēs un LIAA organizētajās tirdzniecības misijās un individuālos darījuma braucienos, izmantot speciāli šim konkursam izveidoto zīmi (kvalitātes standarta) uz produktiem un informatīvajiem materiāliem, kā arī informācija par VISIEM konkursa dalībniekiem ir  ievietota LIAA mājas lapā ar tiešsaisti uz uzņēmuma mājas lapu un publicēta speciālajos eksporta mārketinga materiālos.

Šogad konkursam tika iesniegti 106 pieteikumi, pārstāvot tādas eksporta nozares kā kokapstrāde un mēbeļu ražošana, metālapstrāde un mašīnbūve, elektronikas un elektrotehnikas ražošana, pārtikas ražošana un tekstilrūpniecība, būvmateriālu ražošana, ķīmiskā rūpniecība, kā arī poligrāfija, informācijas un komunikācijas tehnoloģijas, zinātniskās pētniecība un citas. Konkursa finālā tika izvirzīti 31 uzņēmums.

Konkurss «Eksporta un inovācijas balva 2011» notiek jau septīto gadu pēc kārtas, to rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra un Ekonomikas ministrija.

Konkursa mērķis ir sekmēt Latvijas komersantu konkurētspēju Latvijas un ārvalstu tirgos, veicināt produktu eksporta apjoma un kvalitātes pieaugumu, produktu ar augstu pievienoto vērtību radīšanu, kā arī sekmēt inovāciju, izvērtējot komersantu rezultātus un atzinīgi novērtējot sekmīgākos komersantus un to produktus.

"Anna Liepa" piedalās Zinātnieku naktī

Publicēja 2011. gada 23. sept. 04:13Ivonna Grīnvalde   [ atjaunināts 2011. gada 23. sept. 04:16 ]

Anna Liepa piedalās Zinātnieku nakts pasākumā šodien, 23.septembrī no plkst. 18 - 23, P.Stradiņa medicīnas vēstures muzejā, kur ikviens interesents varēs pārliecināties, ka ķīmija ir aizraujoša, kopš seniem laikiem ar noslēpumiem un mītiem apvīta zinātne. Visa vakara garumā, muzeja apmeklētāji varēs iepazīties ar vairākām tēmām, kas saistītasa ar ķīmijas zinātnes izmantošanu zālu izgatavošanā, ārstniecībā un arī skaistumkopšanā. 

Tā kā rudens tuvojas arvien straujāk, mēs piedāvasim "uzburt" sev lūpu balzāmu, lai par spīti rudens vējiem, mūsu lūpas allaž būtu maigas un gatavas apburošam smaidam!

Twitter-akcija noslēgusies. Apsveicam laimīgo!

Publicēja 2011. gada 14. febr. 00:00Ivonna Grīnvalde

Ar mīļiem sveicieniem visu mīlētāju dienā paziņojam, ka mūsu varenā Twitter-akcija ir noslēgusies un starp visiem dalībniekiem kā uzvarētāja ir izlozēta Renāte(@zZvers).
Lielais paldies visiem, kas veltīja savu laiku un piedalījās. Katrs dalībnieks ir ieguvējs, jo turpmāk iegūst iespēju izsekot mūsu aktualitātēm, kā arī turpmākām akcijām!

Piedalies Twitter akcijā un iegūsti dāvanu no Anna Liepa Ls30 vērtībā

Publicēja 2011. gada 7. febr. 02:41Jānis Grīnvalds   [ atjaunināts 2011. gada 9. febr. 23:16 ]

Valentīndienas ieskaņās aicinām Tevi piedalīties Twitter akcijā, kura uzvarētājs iegūs balvā dāvanu komplektu no "Anna Liepa" 30 latu vērtībā, kurā ietilpst sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļi, vannas un pirtsprieku kosmētika, kā arī ēteriskās eļļas.
Piedalīšanās akcijā ir vienkārša un paņems ne vairāk kā 10 sekunžu laiku:
  1. Nokopē sekojošu tekstu: "Piedalies arī Tu akcijā un iegūsti dāvanu no @AnnaLiepa Ls30 vērtībā http://bit.ly/f5URB8"
    un twīto to(bez pēdiņām).
  2. Pārliecinies, ka esi starp mūsu sekotājiem (Following). Mūsu Twitter kontu atradīsi šeit: http://twitter.com/#!/annaliepa
No Tavas puses tas ir viss. 14. datumā starp visiem akcijas dalībniekiem mēs izlozēsim vienu laimīgo, kurš arī tiks pie dāvanu komplekta Ls30 vērtībā.
Aiziet! Lai Tev veicas!

Untitled

Publicēja 2009. gada 29. okt. 23:43Jānis Grīnvalds   [ atjaunināja Ivonna Grīnvalde 2014. gada 28. febr. 08:47 ]


1-8 of 8